Sebastian Giovinco Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sebastian Giovinco Forum

Ovo je forum fanova o jednom od najboljih mladih igraca Europe
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Opsta Diskusija

Go down 
+6
Trezeguet
Pinturicchio
SteFanJuve BrE!
bu
Jerry AS
Giovinco20
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Giovinco20
Admin
Admin
Giovinco20


Male Broj komentara : 220
Age : 33
Mjesto : Rožaje
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeWed Dec 10, 2008 4:44 am

Jerry AS (citat):
Ma kakvi bre to za 6evra od papira je pravljeno jebote da mozes na zid da ga okacis,drugo ako me taj zezne ne mogu da ga vatam za gusu i trazim pare nazad jer ne znam ko je ni sta je!
Mozda si i u pravu,ali mi smo iz malih gradova,mi ovamo jedva Aleov nac,a ne ciji drugi.
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com
Pinturicchio
Aktivan clan
Aktivan clan
Pinturicchio


Male Broj komentara : 53
Age : 32
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeWed Dec 10, 2008 4:44 am

Jerry AS (citat):
Ma kakvi bre to za 6evra od papira je pravljeno jebote da mozes na zid da ga okacis,drugo ako me taj zezne ne mogu da ga vatam za gusu i trazim pare nazad jer ne znam ko je ni sta je!
tako je...
Na vrh Go down
Trezeguet




Male Broj komentara : 1
Age : 45
Registration date : 2008-12-11

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 11, 2008 5:56 pm

Evo da se upisam samo.Mon0xcydE se JB :)
Na vrh Go down
SteFanJuve BrE!
Admin
Admin
SteFanJuve BrE!


Male Broj komentara : 276
Age : 31
Mjesto : Sombor,Serbia
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeSat Dec 13, 2008 4:48 am

Trezeguet (citat):
Evo da se upisam samo.Mon0xcydE se JB :)

lol
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com/forum.htm
Seba_Fan
Novi član
Novi član
Seba_Fan


Male Broj komentara : 20
Age : 34
Registration date : 2009-01-06

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 1:46 am

Ja sam Seba_Fan,t.j Emir.Mislim da Giovinco zasluzuje da bude i u prvoj postavi,jer Nedved nemoze vise. :fan: wauuu
Na vrh Go down
GrandeSeba
Novi član
Novi član
GrandeSeba


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 2:30 pm

Seba će naslijediti Alex-a to je sigurno 😄
Na vrh Go down
Giovinco20
Admin
Admin
Giovinco20


Male Broj komentara : 220
Age : 33
Mjesto : Rožaje
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 2:31 pm

Danas odlicna igra protiv Monaca,prodirao,asistirao,jednom je i zabio,doduse na penalima Very Happy
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com
bianconero_ze
Moderator
Moderator
bianconero_ze


Male Broj komentara : 34
Age : 30
Registration date : 2009-01-06

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 4:37 am

ma u drugom poluvremenu je nesvjesno postao vodja na terenu,sve lopte su isle na njega...Very Happy
Na vrh Go down
hammo18
Novi član
Novi član
hammo18


Male Broj komentara : 9
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-01-08

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 3:53 pm

Tek sam doso ovdje, pa da kazem ono sto osjecam za malog majstora. Juve mora imati svoju desetku a svaka je nova bolja od prethodne, samo zbog Sebastiana nece zalediti ovaj broj, ja kada ga gledam kako igra uvjerim se svaki put kako moze biti srce Juventusa kad nam Alex ode, i drago mi je sto ima prisan odnos s njim, sto vjezbaju slobodnjake zajedno(sto se vidi vec, fenomenalno ih zavrce) i sto je Delpa kazao za njega da je on taj.
Na vrh Go down
Giovinco20
Admin
Admin
Giovinco20


Male Broj komentara : 220
Age : 33
Mjesto : Rožaje
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeFri Jan 09, 2009 3:08 am

hammo18 (citat):
Tek sam doso ovdje, pa da kazem ono sto osjecam za malog majstora. Juve mora imati svoju desetku a svaka je nova bolja od prethodne, samo zbog Sebastiana nece zalediti ovaj broj, ja kada ga gledam kako igra uvjerim se svaki put kako moze biti srce Juventusa kad nam Alex ode, i drago mi je sto ima prisan odnos s njim, sto vjezbaju slobodnjake zajedno(sto se vidi vec, fenomenalno ih zavrce) i sto je Delpa kazao za njega da je on taj.
Nemam rijeci.U potpunosti se slazem sa tobom agree
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com
SteFanJuve BrE!
Admin
Admin
SteFanJuve BrE!


Male Broj komentara : 276
Age : 31
Mjesto : Sombor,Serbia
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeFri Jan 09, 2009 3:37 am

hammo18 (citat):
Tek sam doso ovdje, pa da kazem ono sto osjecam za malog majstora. Juve mora imati svoju desetku a svaka je nova bolja od prethodne, samo zbog Sebastiana nece zalediti ovaj broj, ja kada ga gledam kako igra uvjerim se svaki put kako moze biti srce Juventusa kad nam Alex ode, i drago mi je sto ima prisan odnos s njim, sto vjezbaju slobodnjake zajedno(sto se vidi vec, fenomenalno ih zavrce) i sto je Delpa kazao za njega da je on taj.

aasda aasda aasda aasda aasda
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com/forum.htm
hammo18
Novi član
Novi član
hammo18


Male Broj komentara : 9
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-01-08

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeFri Jan 09, 2009 9:59 am

Dosta stvari mi se svidlo kod Giovinca sto se tice tehnike, poteza, slobodnih i njegovih nevjerovatnih majstorija ali me kupio nacinom na koji je slavio dosta golova,pogotovo u Empoliu, ono sa prstima iznad glave i osmjehom, neki novi nacin proslave i pravo mangupski.
Na vrh Go down
Giovinco20
Admin
Admin
Giovinco20


Male Broj komentara : 220
Age : 33
Mjesto : Rožaje
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeFri Jan 09, 2009 10:02 am

hammo18 (citat):
Dosta stvari mi se svidlo kod Giovinca sto se tice tehnike, poteza, slobodnih i njegovih nevjerovatnih majstorija ali me kupio nacinom na koji je slavio dosta golova,pogotovo u Empoliu, ono sa prstima iznad glave i osmjehom, neki novi nacin proslave i pravo mangupski.
Kakve cvjek pozteze radi,to je nebjerovatno,zna igraca izgubit u nekoliko sec
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com
hammo18
Novi član
Novi član
hammo18


Male Broj komentara : 9
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-01-08

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 10, 2009 11:01 am

A potezi su posebna prica, najjace je bilo na olimpijadi protiv Hondurasa cini mi se,tu je tekmu razvalio,ima citav video sa njegovim majstorijama samo u toj tekmi
Na vrh Go down
Giovinco20
Admin
Admin
Giovinco20


Male Broj komentara : 220
Age : 33
Mjesto : Rožaje
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 10, 2009 11:06 am

hammo18 (citat):
A potezi su posebna prica, najjace je bilo na olimpijadi protiv Hondurasa cini mi se,tu je tekmu razvalio,ima citav video sa njegovim majstorijama samo u toj tekmi
agree agree agree Protiv Hondurasa,gledao sam mec uzivo,jaooooo,kako ih je samo driblao
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com
hammo18
Novi član
Novi član
hammo18


Male Broj komentara : 9
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-01-08

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:04 pm

Mogo je danas Seba igrat, makar mjesto Pavela od neke 60 minute, kada vec mjenja krila vise bih volio da igra on nego Dicelje. ionako nam hronicno fali kreativnosti za sto bi mali majstor bio pravo rjesenje ali tako je kako je, neznam samo kada misli da mu pocne davati znacajno mjesto u timu.
Na vrh Go down
Giovinco20
Admin
Admin
Giovinco20


Male Broj komentara : 220
Age : 33
Mjesto : Rožaje
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:09 pm

Trebao je danas igrati t.j zasluzio je,ali bogalj Runijeri je tu da sve upropasti,nadam se da ce poceti protiv Lazia.
Tu bi sa Aleom mogao napraviti Dar Mar,ima mjesta za sva tri nasa dragulja,samo ih nezna Runijeri rasporediti.
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com
bianconero_ze
Moderator
Moderator
bianconero_ze


Male Broj komentara : 34
Age : 30
Registration date : 2009-01-06

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 3:02 am

jest,bar ga je trebao uvesti kad je bilo evidentno da je pavel smoren...falilo nam je kreativnosti i neko prodoran Very Happy to su 2 glavne osobine sebe
Na vrh Go down
Giovinco20
Admin
Admin
Giovinco20


Male Broj komentara : 220
Age : 33
Mjesto : Rožaje
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 3:04 am

Nakon jucerasnjeg meca dovodice se u pitanje tu da li je Seba bolji od Pata,ali ja a nadam se i vi ne dovodim u pitanja.

Molio bih svakog da napise usporedbu izmedju njih dvojice.

Evo ja cu prvi:

1.Po meni oni se ne mogu usporediti jer igraju razlicite pozicijie,ali eto da napisem i ja nesto o Patu a i o Sebi.

O Sebi:

Ovako,Sebastian je jedan veliki majstor i ako Ale ima naslednika to je sigurno Opsta Diskusija - Page 2 93737

Moze izludeti igraca,vrlo je nepredvidiv,a po meni njegova najveca odlika je dribling,tu je nevjerovatan,vrlo je okretan i kao sto vec rekoh nepredvidiv,ali tu se nesmije izostaviti njegova brzina,mnogo je brz,i da umalo da zaboravim ima fantastican pas,takodje i odlican sut,i vrlo je prodoran.
To su bile vrline(odlike) a sada cemo napisati neke mane:
Mane Giovinca su po meni:Vrlo je uplasen kada krene 1-1,slab u duelu.To su Sebine vrline i mane po meni.


O Patu
Vrline:
Pato kao i svaki brazilac ima dribling ali po meni on ima samo brzinu dribling a ne i dribling jer sve ide na pretrcavanja.
Vrlo je brz,odlican je 1-1 sa golmanom i vrlo je snalazljiv u sesnaestercu.Odlicna sut,takodje je okretan.Ima dobar skok,i udarac glavom.
Mane:Nisam dovoljno pratio igraca da bi mu znao mane.




Zakljucak:Po meni Giovinco je dosta kreativniji i veci majstor,a Pato ima bolju zavrsnicu i skok.


Giovinco20: komentar modifikovan dana: Mon Jan 12, 2009 3:07 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com
Seba_Fan
Novi član
Novi član
Seba_Fan


Male Broj komentara : 20
Age : 34
Registration date : 2009-01-06

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 3:05 am

Giovinco20 (citat):
Nakon jucerasnjeg meca dovodice se u pitanje tu da li je Seba bolji od Pata,ali ja a nadam se i vi ne dovodim u pitanja.

Molio bih svakog da napise usporedbu izmedju njih dvojice.

Evo ja cu prvi:

1.Po meni oni se ne mogu usporediti jer igraju razlicite pozicijie,ali eto da napisem i ja nesto o Patu a i o Sebi.

O Sebi:

Ovako,Sebastian je jedan veliki majstor i ako Ale ima naslednika to je sigurno Opsta Diskusija - Page 2 93737

Moze izludeti igraca,vrlo je nepredvidiv,a po meni njegova najveca odlika je dribling,tu je nevjerovatan,vrlo je okretan i kao sto vec rekoh nepredvidiv,ali tu se nesmije izostaviti njegova brzina,mnogo je brz,i da umalo da zaboravim ima fantastican pas,takodje i odlican sut,i vrlo je prodoran.
To su bile vrline(odlike) a sada cemo napisati neke mane:
Mane Giovinca su po meni:Vrlo je uplasen kada krene 1-1,slab u duelu.To su Sebine vrline i mane po meni.


O Patu
Vrline:
Pato kao i svaki brazilac ima dribling ali po meni on ima samo brzinu dribling a ne i dribling jer sve ide na pretrcavanja.
Vrlo je brz,odlican je 1-1 sa golmanom i vrlo je snalazljiv u sesnaestercu.Odlicna sut,takodje je okretan.Ima dobar skok,i udarac glavom.
Mane:Nisam dovoljno pratio igraca da bi mu znao mane.
bravo amare u potpunosti se slazem s tobom
Na vrh Go down
bianconero_ze
Moderator
Moderator
bianconero_ze


Male Broj komentara : 34
Age : 30
Registration date : 2009-01-06

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 2:08 am

amare potpisujem devil
Na vrh Go down
Jerry AS
Novi član
Novi član
Jerry AS


Male Broj komentara : 28
Age : 35
Mjesto : Nis Serbia
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 8:16 am

Trebao bi seba da pocne protiv catanije nadam se dobroj igri i naravno golu.

Verovatno ce biti u para sa Amaurijem buduci da su Iaquinta i Trez van stroja.
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com
Giovinco20
Admin
Admin
Giovinco20


Male Broj komentara : 220
Age : 33
Mjesto : Rožaje
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 8:18 am

Jerry AS (citat):
Trebao bi seba da pocne protiv catanije nadam se dobroj igri i naravno golu.

Verovatno ce biti u para sa Amaurijem buduci da su Iaquinta i Trez van stroja.
aasda aasda

Jos nebi trebalo stavljati Alea da se ne povrijedi slucajno.
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com
Jerry AS
Novi član
Novi član
Jerry AS


Male Broj komentara : 28
Age : 35
Mjesto : Nis Serbia
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeThu Jan 15, 2009 2:27 pm

Ne znam koliko ste provalili, ali Ale ima veliku zelju da igra sa svojim naslednikom i da sto intenzivnije utice na razvoj njegove karijere!

Btw Sjajna partija i mislim da je Ranieri uveren u Sebinu spremnost da odigra vaznu ulogu u timu,sto govori i u svom obracanju novinarima na kraju meca,izmedju ostalog navodi da ljudi koji nisu bili zadovoljni sebinim "grejanjem klupe" imaju pravo jer se radi o sjajnom igracu koji ce ubuduce dobijati vise sanse za igru!
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com
SteFanJuve BrE!
Admin
Admin
SteFanJuve BrE!


Male Broj komentara : 276
Age : 31
Mjesto : Sombor,Serbia
Registration date : 2008-12-09

Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitimeFri Jan 16, 2009 9:38 am

Zadovoljan sam Sebinom igrom,pokazao je da je vrhunski igrac
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com/forum.htm
Sponsored content





Opsta Diskusija - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Opsta Diskusija   Opsta Diskusija - Page 2 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Opsta Diskusija
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sebastian Giovinco Forum :: SebastianGiovinco :: Sebastian Giovinco-
Idi na: