Age : 30
Mjesto : Sombor,Serbia
Registration date : 2008-12-09

Lazio-Juventus 1-1 Empty
KomentarNaslov komentara: Lazio-Juventus 1-1   Lazio-Juventus 1-1 I_icon_minitimeTue Jan 20, 2009 7:25 am

Lazio-Juventus 1-1 Laziojuve55555866616667vz3

U 19 kolu Serie A u preostaloj utakmici ovog kola Lazio i Juventus su odigrali nerijesno i time podijelili bodove.Juve ipak nije uspio da se približi Interu na samo 1 bod zaostatka ali ni 3 boda zaostatka nisu nemoguća, a bod s Laziom u gostima također nije loše.S ovom utakmicom zavrsio je prvi dio sezone.

Na samom pocetku susreta igraci Lazia su krenuli otvoreno u zelju da sto prije postignu pogodak i na samom pocetku pokusaju rijesiti susret.Branili smo se prvih 25 minuta kada smo iz slobodnog udarca kojeg je izveo Ledesma primili pogodak, ali u ovom slucaju Manninger je napravio katastrofalnu gresku i ovaj gol se moze pripisati njegovom krivicom.

Nakon primljenog gola otvorili smo igru i rezultat je dosao nakon 5 minuta tj. u 30 minuti je izveden korner za nas, a najvisi u skoku je bio Mellberg koji je prostigao izjednacujuci gol.Sa rezultatom 1:1 se otislo na odmor.

Pocetak drugog poluvremena je najavio ofenzivu Juventusa.Igrali smo dosta otvoreno, brzo i za razliku od prvog dijela dosta bolje.

Imali smo dosta prilika medju kojima se moze izdvojiti Nedvedova u 62 minuti kada je na asistenciju Mellberga dosao do lopte u kaznenom prostoru Lazia i sa nekih 8 metara pucao, ali je pogodio nekog od odbrabenih igraca Lazia.Druga opasna prilika za nas je bila preko Amauria koji je pokusao glavom ali smo pored gola.

Legrottaglie je pred sami kraj susret imao odlicnu priliku da donese pobjedu Juventusu kada je sa nekih 25 metara jako pucao i pogodio stativu.Na kraju se susret zavrsio 1:1
.

Juventus: Manninger ; Mellberg, Legrottaglie, Ariaudo, Molinaro ; Marchionni, Sissoko, Zanetti (Marchisio), Nedved ; Del Piero (Giovinco), Amauri.

Lazio: Carriizo ; Lichsteiner, Diakite, Rozenhal, Radu; Dabo (De Silvestri), Ledesma, Meghni (Brocchi); Pandev, Rocchi, Zarate (Foggia)